vadimahal termal devremülk tatil köyü

Vadimahal: Yakın zamanda yapımına başlanacağı bilgisini aldığımız Vadimahal spa resort tatil köyü devremülk projesinin, Bolu ili Mudurnu ilçesine bağlı Tavşansuyu köyü sınırları içinde inşa edileceği ifade ediliyor. Dubaili Anchor firması ile Akbel inşaat ortaklığı tarafından inşa edileceği ifade edilen Vadimahal spa ve tatil köyü termal tesis ve devremülk şeklinde projelendirilmiş. Yakın zamanda satılık veya kiralık ilanlarını görmeye başlayacağımız Vadimahal projesinin bölgemiz için hayırlara vesile olmasını dileyerek hakkında yaptığımız bir ön incelemeyi burada sizlerle paylaşmak istedik.

 

Vadimalah tatil köyü projesinin yatırımcılar için artı ve eksi yönlerini sizin için değerlendirdik

 

Vadimahal projesinin olumlu tarafları:

Tesisin 2016 yılında yapımına başlanacağı ifade edilmektedir. Tahminimize göre yakın zamanda Vadimalah satılık veya kiralık devremülk ilanları verilmeye başlanacaktır.

 

Devremülk ve termal tesis projesi bölge için önemli bir kazanım.

 

Proje konum olarak Mudurnu deresi ile Tavşansuyu deresinin birleştiği güzel bir bölgede yer almaktadır. Proje alanına en yakın ilçe 32km mesafedeki Akyazıdır. Sülüklü göl 11 km, Sarot termal 15km, Kuzuluk 30km, Abant 40km civarındadır. Saydığımız turistik yerlere günübirlik gezilerin yapılabileceği mesafededir. Ankara-İstanbul arasındaki karayoluna da yakın bir bölgede yer almaktadır. İki km uzağındaki Dokurcun ise eski bir belediyedir ve şuan Sakarya büyükşehir belediyesinin mahallesidir.Tesis dışında alışveriş gibi sosyal imkanlar bu beldeden de sağlanabilir. Projenin arazisinin bağlı olduğu Tavşansuyu köyü ise 1967 depreminden sonra devlet eliyle projelendirilmiştir ve düzenli bir köydür. Bölgenin bozulmamış doğal güzellikleri dikkat çekmektedir. Vadimahal projesi de iki derenin kesiştiği bir bölgede olduğu için doğal güzellikleri ile çekici hale gelebilir.

 

Projenin bölge için olumlu katkılarının olacağını düşünüyoruz ve sahiplerine başarılar diliyoruz.

 

Vadimahal projesinin dezavantalı yanları :

Öncelikle isim seçimi daha akılda kalıcı ve bölge ile ilgili çağrışım yapan bir isim seçilebilirdi. Bölgede projenin ismini sorduğumuzda genellikle "Birşey vadi ama ne vadiydi hatırlamıyorum" şeklinde yanıtlar aldık. Bölgeye yakın diğer termal tesisler bulundukları yer isimleri ile özdeş isimler kulandığı için daha akılda kalıcı (kuzuluk, sarot vb).

 

Dezavantaj olarak gördüğümüz noktalardan bir diğeri bölgenin yeni bir yerleşim alanı olması nedeniyle gelişimi muhtemelen uzun bir süre alacak gibi görünüyor,

 

 

Ulaşımı Ankara ve Bolu yönünden gelenler için Bolu'dan itibaren bölünmüş yol değil, Sakarya yönünden ise Akyazı'dan sonra bölünmüş yol bitiyor.

 

Bölge Kuzuluk ve sarot termal tesisleri gibi 1. derecede deprem bölgesi olduğu için çok katlı bina tercih edilmemeli. Projesine bakıldığında dört kat+1 çatı katı şeklinde 9 bloktan oluşmaktadır.

 

Tatil köyünün projesinin şuan için 9 bloktan oluşan küçük bir tatil köyü projesi olduğunu gördük,ne zaman tamalanacağını ve ilerleyen zamanlar için daha büyük bir proje olup olmadığını bilmiyoruz.

 

Şirket hakkında yaptığımız internet araştırmasından ulaştığımız şirketin ismi Akbel Group Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketinin 2016 yılında 100bin TL sermaye ile yeni kurulduğu bilgisi yer alıyor. İlgili şirketin daha önce otel devremülk gibi inşaat işbitirmesinin olduğuna dair bir bilgiye rastlayamadık. Farklı bir bilgiye ulaştığımızda veya yetkililerin bu konuda bilgi vermesi halinde daha detaylı ve doğru bilgileri burada sizlerle paylaşacağız.

 

 

 

Vadimahal projesinin yakın çevreye uzaklığı ve haritalı yol tarifi

 

vadimahal termal devremülk haritası resmiRESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERLERİNE TIKLAYIN

Vadimahal devremülk tatil köyü Bolu'ya 90km, Sakarya'ya 54km, Sarot termal vadi kaplıcalarına 15km, Kuzuluk kaplıcalarına 25km ve Sülüklü göle ise 11km mesafede yer almaktatır. sakraya ve Bolu il sınırında yapılacak olan vadimahal tatil köyünin 2km lik yakın çevresinde Mudurnu'nun Tavşansuyu köyü ve Sakraya'nın Dokurcun Mahallesi bulunmaktadır.

 

vadimahal-sülüklügöl,haritası-resmiBölgede yeralan konaklama yerleri satılık ve kiralık devremülk bilgileri için bizmle iletişime geçebilirsiniz. En beğenilen otel ve konaklama yerlerine ulaşmak için ana sayfamızda bulunan konaklama yerleri bölümündeki arama motorunu kullanarak bulabilirsiniz.

 

Vadimahal teramal devremülk fiyatları

Vaimahal devremülk fiyatları konusunda yaptığımız internet taramasında ve projenin internet sitesinde herhangi bir bilgi bulamadık. 7 günlük ve 15 günlük devreler halinde satılık olan termal devremülklerin fiyatları ne kadar bilmiyoruz.